Zapytaj!
Wyślij plik!
Zamów!

DC Shop

Design Corner Shop powstał po to, aby spełnić potrzeby klientów indywidualnych, którzy pragną atrakcyjnie i oryginalnie ozdobić przestrzeń wokół siebie. Z materiałów takich jak styrodur czy plexa stworzyć można przeróżne motywy dekoracyjne, które stanowić będą idealne wykończenie każdego pomieszczenia.

Szczególnie popularne i wpisujące się w obecne trendy ozdabiania wnętrz są litery przestrzenne. Duże, przeskalowane są dekoracją samą w sobie. Z małych można natomiast tworzyć efektowne szlaczki i zdobić nimi ściany oraz meble. Literowy trend idealnie sprawdza się w minimalistycznych, skandynawskich, ale też kolorowych, pop-artowych mieszkaniach.

Gigantyczna litera postawiona na biurku albo zawieszona na ścianie ożywi wnętrze jak najlepsza grafika czy obraz. Spektakularny efekt nada symbol w kontrastującym ze ścianą albo energetycznym, nasyconym kolorze.

Oczywiście ozdobą mogą być nie tylko klasyczne litery lub cyfry, ale także dopasowane do konkretnego wnętrza znaki i kształty.

Możesz wysłać nam swój pomysł w postaci gotowego pliku, skorzystać z naszych propozycji albo przedstawić nam swoje oczekiwania, a my zaprojektujemy coś specjalnie dla Ciebie.

 

enlargement