Zapytaj!
Wyślij plik!
Zamów!

Druk

Oferujemy drukowanie różnymi technikami wszelkich materiałów informacyjnych i promocyjnych, takich jak wizytówki, ulotki, foldery, katalogi, plakaty itp. Przy dużych nakładach idealny będzie druk offsetowy. Przy mniejszych lepiej sprawdzi się druk cyfrowy, szczególnie, gdy materiały potrzebne są „na wczoraj”. Do druku wielkoformatowego, zwłaszcza na foliach, używa się techniki solwentowej. Jeżeli w grę wchodzi nadruk na nośnikach innych niż papier, np. plexi czy ceramice, wykonamy go metodą sitodruku, tampodruku lub UV.

Banery

Druk wielkoformatowy może zostać wykonany na banerach, które są popularną, łatwą w montażu formą reklamy i można ją umieścić niemal wszędzie. Do wnętrz używa się banerów tekstylnych, wykończonych oczkami lub tunelem. Na zewnątrz odpowiednie będą banery winylowe, które świetnie zniosą warunki atmosferyczne. Można je zamontować bezpośrednio na podłożu albo na dodatkowym stelażu.

Oferujemy także banery wykonane z siatki mesh, czyli lekkiego i bardzo wytrzymałego materiału PCV, którego struktura pozwala na swobodny przepływ powietrza, światła i dźwięku. Co więcej, siatka mesh jest wyjątkowo odporna na promienie UV, zmiany temperatury i wodę. Dzięki konstrukcji złożonej z oczek, baner będzie odporny na podmuchy wiatru, co redukuje efekt żagla i pozwala na wykorzystanie większych powierzchni. Te atuty sprawiają, że siatka mesh jest najczęściej używana jako nośnik reklamy umieszczanej na budynkach. Może także maskować elewację w czasie remontu.

Nasze studio kreatywne oferuje przygotowanie profesjonalnych projektów graficznych. Obejrzyj portfolio à www.rdesign.pl

enlargement