Zapytaj!
Wyślij plik!
Zamów!

Kasetony

Trwałe, estetyczne, odporne na warunki atmosferyczne kasetony są uniwersalnym środkiem przekazu reklamowego. Można je wykonać z wielu materiałów w zależności od potrzeb i efektu, jaki pragniemy uzyskać. Podświetlane kasetony są świetnym rozwiązaniem, gdy chcemy, by szyld był widoczny nie tylko w dzień, ale i w nocy.

Standardowo konstrukcja oparta jest na prostokątnej, aluminiowej ramie o grubości 100, 140 lub 180 mm, opcjonalnie malowanej proszkowo na wybrany kolor. Część ekspozycyjną kasetonu stanowi płyta plexi wyklejona folią (wyciętą ploterem lub zadrukowaną metodą UV). Wewnątrz znajdują się świetlówki albo diody LED.

Jeżeli zależy nam na bardziej eleganckim efekcie, warto wybrać kasetony z frontem z aluminium kompozytowego (dibondu), który po wyfrezowaniu i zastosowaniu kolorowej plexy stworzy wyjątkowo estetyczną, przykuwającą uwagę reklamę.

Przy kasetonach wielkoformatowych można skorzystać z elastycznego lica winylowego. Istnieje możliwość wykonania niestandardowych kształtów, np. owalnego lub wielokątnego. Kasetony montuje się jako naścienne, podwieszane, semaforowe lub wolnostojące.

enlargement