Zapytaj!
Wyślij plik!
Zamów!

Litery przestrzenne

Litery i znaki przestrzenne wykonane ze styroduru* lub styropianu to ciekawa, nowoczesna forma reklamy. Umieszczona nad recepcją, na drzwiach lub na ścianie gabinetu, idealnie nadaje się do prezentacji logotypu firmy. Ze względu na odporność styroduru na warunki atmosferyczne, może być też zawieszona na fasadzie budynku.

Proces tworzenia elementów rozpoczynamy od wycięcia ich z litej płyty styrodurowej za pomocą plotera termicznego. Następnie dokładnie obrabiamy uzyskaną bryłę – maskujemy wcięcia technologiczne, usuwamy nierówności, kleimy, szpachlujemy i malujemy na wybrany kolor (dobrany przy pomocy wzornika RAL lub NCS). Dodatkowo możemy wzbogacić elementy o wycięte laserem lub frezowane lica, wykonane z plexi, dibondu (aluminium kompozytowego) lub PCV.

Jeżeli chcesz, by logotyp/napis był widoczny i efektowny także w ciemnościach, podświetlimy go od tyłu, tworząc efekt halo. à klik [litery podświetlane]

Niewątpliwym atutem styroduru i styropianu jest fakt, że da się z nich uformować niemal dowolny kształt. Można je więc wykorzystać nie tylko do stworzenia logotypu firmy, ale także przy kreowaniu elementów scenografii, wystaw sklepowych czy dekoracji wnętrz. à klik [modele przestrzenne]

*Styrodur

Pianka polistyrenowa (XPS) o zamkniętokomórkowej, jednorodnej strukturze. Jest to bardziej zwarta odmiana styropianu, która charakteryzuje się wysoką trwałością i minimalną absorpcją wody. Płyty styrodurowe, spienione CO2, są ekologiczne i przyjazne środowisku.

 

enlargement