Logotyp przestrzenny ze styroduru (XPS)

Logoptyp przestrzenny ze styroduru – 4ward

Jakiś czas temu przyjęliśmy zlecenie na wykonanie logotypu dla firmy 4WARD Testing, mającej swą siedzibę w Wielkiej Brytanii (West Sussex).

Autorem projektu logo jest znany artysta grafik Andrzej-Ludwik Włoszczyński.

Logotyp wykonaliśmy ze styroduru- materiału, w produkcji z którym specjalizujemy się od lat. Styrodur, czyli inaczej ekstrudowany polistyren (XPS) występuje na rynku jako lekka pianka, przypominająca styropian ale w przeciwieństwie do niego nie ma komorowej a bardziej jednolitą strukturę. Jako surowiec lekki, odporny na warunki atmosferyczny i jednocześnie z łatwością poddający się obróbce termicznej, styrodur nadaje się świetnie do produkcji elementów przestrzennych– w tym logotypów, liter, makiet i modeli 3D.
Logotyp firmy 4WARD wycięliśmy za pomocą naszego plotera termicznego, następnie elementy logo zostały poddane obróbce ręcznej (szlifowanie, klejenie, szpachlowanie wcięć technologicznych i ewentualnych nierówności). Ostatnim etapem produkcji było malowanie farbami fasadowymi wysokiej jakości. Kolory dobraliśmy na podstawie próbników RAL / NCS. Logotyp oraz szablon montażowy spakowaliśmy i wysłaliśmy do Wielkiej Brytanii, gdzie został zainstalowany na fasadzie budynku firmy.

Chętnie wykonamy analogiczną pracę dla Twojej Firmy.
Zapraszamy do kontaktu: zadzwoń lub napisz.

Zobacz czym jeszcze się zajmujemy

Poprzednia realizacja:

Kalendarz trójdzielny - projekt i druk

Następna realizacja:

Logo przestrzenne podświetlane - Credit Suisse